Poznaj mnie

Cześć, dzień dobry 🙂

Bardzo mi miło, że to czytasz. Nazywam się Asia Wicher i na co dzień prowadzę agencję video marketingową Wicher w mediach. Odkąd sięgam pamięcią to się odchudzam 😉 Znam chyba wszystkie diety na rynku: jajko z sałatą, zupa kapuściana, South Beach, Nature House… oraz próbowałam różnych metod: katowanie się na siłowni, a nawet hipnoza! (tak, tak! myślałam, że to będzie proste i na mnie zadziała).

Pod koniec 2018 roku trafiłam na Klub Dobrej Formy w Czarnkowie, pomyślałam po raz kolejny

To moja ostatnia szansa, jak teraz nie dam rady, to już chyba w życiu nie schudnę

Zaopiekował się mną Marek – mój Trener Wellness. Zaczęłam jeść na śniadania i kolacje koktajle Herbalife, każdego dnia spisywałam co jadłam, ile wody wypiłam, a raz w tygodniu spotykałam się z Trenerem, który pokazywał gdzie popełniam błędy, a gdzie jem idealnie. I zaczęły się pierwsze spadki: 3kg, 5 kg, 10 kg… I walczę dalej o kolejne kilogramy mniej 🙂 Zobacz jak już widać różnicę w moim wyglądzie:

Czuję się fantastycznie 🙂 Ubrania zaczynają na mnie „wisieć”, mam więcej energii, jestem szczęśliwsza i zarażam optymizmem moją rodzinę i znajomych.

  • Czy też chcesz schudnąć?
  • Czy też masz za sobą każdą jedną dietę świata?
  • Czy masz już dość, że innym się udaje, a Tobie nie?
  • Czy chcesz w końcu zmienić swój wygląd?

Tak? Tak! Mam dla Ciebie propozycję: umówmy się na randkę, tak, dobrze czytasz. Randkę. Taką e-Randkę, Fit Randkę. Przetestuj produkty Herbalife przez 3 dni, zobacz, poczuj różnicę. Umów się na randkę TUTAJ.

Zajrzyj też na mojego bloga z przepisami TUTAJ. Jestem mamą dwójki dzieci i lubię z nimi spędzać wolny czas; lubię smacznie jeść, ale nie lubię stać przy garach, dlatego moje przepisy są szybkie, proste i smaczne 🙂 Aha, nie jem mięsa! (jem ryby i owoce morza) Więc jeśli też jesteś vege, to po prostu idealnie 🙂 ❤

Jestem Niezależnym Partnerem Herbalife Nutrition, mój numer ID to: 33Y0009759. Oficjalna strona firmy Herbalife Nutrition znajduje się pod adresem www.herbalife.pl